Kontakt

 

  • Centrala telefoniczna
Tel.: 61 8763-200 

  • Dział Marketingu
Michał Trzęsowski - kierownik
Tel.: 61 8763-404
e-mail:
mtrzesowski@wgrosa.pl
Sylwia Mączyńska
Tel.: 61 8763-416
e-mail:
smaczynska@wgrosa.pl
Joanna Basarab
Tel.: 61 8763-494
e-mail:
jbasarab@wgrosa.pl
Jagoda Szymkowiak
Tel.: 61 8763-415
e-mail:
jszymkowiak@wgrosa.pl

  • Dział Kwiatów
Lucyna Andrzejewska - kierownik
Tel.: 61 8763-344
e-mail:
landrzejewska@wgrosa.pl
Joanna Brylczak
Tel.: 61 8763-461
e-mail:
jbrylczak@wgrosa.pl

  • Dział Techniczny
Magdalena Jabłońska - kierownik
Tel.: 61 8763-777
e-mail:
mjablonska@wgrosa.pl
Marcin Staniszewski
Tel.: 61 8763-713
e-mail:
mstaniszewski@wgrosa.pl

  • Dział Współpracy z producentami i handlowcami
Michał Żmuda - kierownik
Tel.: 61 8763-343
e-mail:
mzmuda@wgrosa.pl
Iwona Majda
Tel.: 61 8763-498
e-mail:
imajda@wgrosa.pl
Mateusz Borowski
Tel.: 61 8763-496
e-mail:
mborowski@wgrosa.pl
Bartosz Skorupski
Tel.: 61 8763-497
e-mail:
bskorupski@wgrosa.pl
Robert Plewiński
Tel.: 61 8763-499
e-mail:
rplewinski@wgrosa.pl

  • Pełnomocnik ZSZ, Specjalista ds. systemów jakości
Karolina Laskowska
Tel.: 61 8763-411
e-mail:
klaskowska@wgrosa.pl

  • Dział Obsługi
Krzysztof Płoszaj - kierownik
Tel.: 61 8763-409
e-mail:
kploszaj@wgrosa.pl
Hubert Czubanowski
Tel.: 61 8763-492
e-mail:
hczubanowski@wgrosa.pl

Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza S.A. © 2008